Konkursy

Wyniki konkursu border collie czerwca

Wiemy, że na to czekaliście! Zobaczcie galerię nadesłanych zdjęć i poznajcie zwycięzcę konkursu fotograficznego border collie czerwca 2022.


Zwycięzca border collie czerwca

Co miesiąc, w ramach akcji border collie miesiąca wybieramy jedno spośród nadesłanych zdjęć i nagradzamy voucherem upominkowym do sklepu Pet&You oraz atrakcyjnymi nagrodami. W czerwcu tytuł border collie miesiąca wędruje do…

Aria – Border collie czerwca 2022

Wł. Katarzyna Cieślak fot. Patrycja Wasik

Aria jest moim przyjacielem i cieszę się, że mogę z nią trenować frisbee bo dzięki temu mamy jeszcze większą więź jesteśmy na takim etapie przywiązania, że po przyjściu wypłaty pierwsze co robię to zamawiam gryzaki i rzeczy potrzebne nam do treningów. Później ewentualnie myślę o jedzeniu dla siebie ;). Żeby już tak nie słodzić to ta rasa to dla mnie ogromne wyzwanie i masa nauki, ale niczego nie żałuje ! Mogę powiedzieć, że dzięki temu, że aria się pojawiła i nie jest psem bezproblemowym, mogłam zdobyć nowe umiejętności, widzę o niezwykłej psiej komunikacji oraz o tym jak prawidłowo dbać o psa. I masę, masę innych rzeczy. I za tą widzę, jestem jej wdzięczna Cieszę się, że podjęłam się wyzwania, jakim jest życia z borderem.

Już niebawem ruszamy z kolejną edycją konkursu. Będziemy szukać border collie lipca! Szykujcie aparaty i łapcie zdjęcia z wakacji.

ReklamaPodobne artykuły