Wieści

X finał TOP FOR DOG 2023 już 22.11.2023 r. – bądź z nami online i wygrywaj nagrody!

W tym roku z niekłamaną radością ogłaszamy 10. finał plebiscytu Top for Dog, którego wyniki zostaną opublikowane online. Top for Dog to prestiżowy konkurs, podczas którego klienci mają okazję wybrać najlepsze produkty dla swoich pupili, oddając swoje głosy poprzez stronę www.topfordog.pl.

Kapituła ekspertów

Kapituła plebiscytu, złożona z wyjątkowych ekspertów branżowych, gwarantuje obiektywne i kompetentne oceny zgłoszonych produktów. W skład tegorocznej kapituły wchodzą znani i cenieni eksperci.
Dr Aneta Bocheńska to wybitny specjalista posiadający tytuł doktora nauk weterynaryjnych. Jej bogate doświadczenie i wiedza w dziedzinie weterynarii sprawiają, że jest ona cenionym ekspertem, uczestniczącym w kapitule Plebiscytu Top for Dog.
Dr Karolina Hołda to doświadczony dietetyk zwierzęcy, który wnosi swoją wiedzę i ekspertyzę w zakresie zdrowego żywienia zwierząt. Jej udział w kapitule stanowi gwarancję profesjonalnej oceny produktów zgłoszonych do plebiscytu.
Alicja Kulbicka, reprezentująca Rynek Zoologiczny, to pasjonatka branży, której głęboka znajomość rynku wpływa na trafne oceny produktów dla zwierząt.
Agnieszka Cholewiak Góralczyk, technik weterynarii, zoodietetyk i założycielka Surowe Kotki i Psy, to osoba o wielostronnym podejściu do opieki nad zwierzętami. Jej wkład w kapitułę to gwarancja różnorodnych perspektyw i specjalistycznej wiedzy.
Nina Gowin, jako organizator, wnosi niezbędne umiejętności koordynacyjne do kapituły. Jej rola polega na zapewnieniu sprawnego przebiegu plebiscytu oraz profesjonalnej organizacji finału wydarzenia.
Dr Jacek Wilczak, specjalista w zakresie żywienia, dietoprofilaktyki i dietoterapii schorzeń metabolicznych, to ekspert, którego wiedza dotycząca zdrowego żywienia zwierząt jest nieoceniona dla oceny produktów zgłoszonych do plebiscytu.
Dariusz Radomski to propagator sporów kynologicznych, instruktor i organizator zawodów, który wnosi swoje doświadczenie z dziedziny aktywności fizycznej i psychologii psów do kapituły. Jego obecność zapewnia kompleksową ocenę produktów związanych z aktywnością zwierząt.
Andrzej Kinteh-Kłosiński, dyrektor COAPE Polska, behawiorysta zwierzęcy i psycholog, to ekspert zajmujący się nie tylko zdrowiem fizycznym, ale również psychicznym zwierząt. Jego wiedza jest nieoceniona w kontekście oceny produktów, które wpływają na zachowanie i dobrostan zwierząt.

Kapituła Plebiscytu przyznaje nagrody specjalne, a ich wybór zapadł podczas spotkania 26.10.2023 roku. Wśród nagród znajdują się prestiżowe tytuły, takie jak “Firma Roku”, “Produkt Roku” oraz “Must Have Każdego Opiekuna Psa”.

Ambasadorzy plebiscytu również przyznają swoje wyróżnienia, których liczba i charakter zostaną ujawnione 22 listopada o godzinie 20:00.

Wielki finał Top For Dog online!

Finał Plebiscytu Top for Dog 2023 będzie dostępny w formie webinaru, podczas którego uczestnicy dowiedzą się, dlaczego konkretny produkt zdobył uznanie ekspertów. Kapituła i ambasadorowie plebiscytu przedstawią uzasadnienia swoich wyborów, zapewniając pewność co do jakości nagrodzonych produktów.

Podczas trwania finału, uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań, uczestnictwa w konkursach oraz zdobywania atrakcyjnych nagród. Szczegóły dotyczące nagród będą prezentowane na bieżąco w trakcie wydarzenia. Zapraszamy wszystkich do udziału w tej wyjątkowej, jubileuszowej edycji Top for Dog już 22.11.2023 roku.


ReklamaPodobne artykuły