Wieści

Razem z PROPSem, Poradnikiem Rewelacyjnego Opiekuna Psa, wspieramy potrzebujące zwierzęta! Kliknij, pobierz, wspieraj!

Poradnik umieszczony na stronie: https://www.props-brit.pl/, jest dostępny do zakupu w cenie 10zł. To jednak nie jest jego ostateczna kwota! Jeśli chcecie, możecie wpisać dowolną sumę, ponieważ górny limit nie został ustalony!

Cały dochód ze sprzedaży Poradnika będzie przekazany na cele charytatywne. Jesteśmy partnerami akcji, w której firma Brit postanowiła wesprzeć wybrane schroniska, stowarzyszenia i fundacje:

  1. Schronisko Kocham Psisko
  2. Fundację Zwierzochron
  3. TOZ Wrocław
  4. Stowarzyszenie Amstaffy Niczyje

Zapytaliśmy Fundację Zwierzochron, na co ma zamiar przeznaczyć zebraną kwotę:

Nasze potrzeby fundacyjne są zależne od tego, jakie psy do nas trafiają. Każdemu z nich staramy się zapewnić jak najlepszą opiekę. Oczywiście podstawą jest zawsze odpowiednio dobrana dieta, którą dostosowujemy do wieku i kondycji psa. Inną, niezwykle istotną kwestią jest konsultacja weterynaryjna, ewentualna diagnostyka i dalsze leczenie. Dbamy też o to, aby nasze psy trafiały do domów tymczasowych, w których mieszkają już fajne, zrównoważone czworonogi. Często mogą one okazać wsparcie zwierzętom z rozmaitą przeszłością, a także z różnymi deficytami.

Zazwyczaj nasi podopieczni nie mają za sobą łatwego życia. Często są to psy pochodzące ze schronisk cieszących się złą sławą, czasem znajdki albo z kolei zwierzęta skrajnie zaniedbane przez swoich właścicieli. Nierzadko gościmy u siebie szczeniaki, które, nawet jeśli nie mają chorób, są w stanie generować wysokie koszty związane z jedzeniem i podkładami higienicznymi.

Pozyskane środki przeznaczymy na pewno na zróżnicowaną, ale przede wszystkim dobrej jakości karmę, podkłady higieniczne dla szczeniaków i starszych psów oraz opiekę i diagnostykę weterynaryjną. To są stałe, bieżące potrzeby. Zdecydowanie rzadziej kupujemy: koce, posłania, smycze, szelki, obróżki czy zabawki – zazwyczaj masę tych rzeczy, dobrej jakości dostajemy w darach.

W miejscach takich, jak schronisko nie ma dnia, w którym nie byłoby coś potrzebne. Jeśli chcecie pomóc, przekażcie swój datek, pobierając Poradnik.

Zajrzyjcie na stronę https://www.props-brit.pl/ i kliknijcie „pobierz Poradnik”! Liczymy na Was!

Reklama
Podobne artykuły