Recenzje

Petner: mięsne danie, zanurzone w bulionie, któremu żaden pies się nie oprze!

Saszetki Petner to zwycięzca kategorii Debiuty w plebiscycie na najlepsze produkty dla psów – Top For Dog. Co zachwyciło opiekunów i dlaczego psy pokochały tę karmę?

„Nagroda w tej kategorii jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ nie był to łatwy debiut. Poprzedni rok był trudny i dziwny dla wszystkich. Tym bardziej cieszy, że udało nam się zdobyć zaufanie i sympatię konsumentów. To ważny krok w budowaniu wizerunku oraz wiarygodności marki, a także ogromna motywacja do dalszej pracy!”

brand manager Ewelina Pawlińska

Linia karm Petner to aż 95,5% mięsa i podrobów w bulionie własnym. Do tego bogactwo dodatków funkcjonalnych wspierających dobrą kondycję i zdrowie psa. Cała linia nie zawiera zbóż, GMO, sztucznych barwinków i konserwantów. Dostępna w praktycznym i poręcznym opakowaniu – saszetkach 500g, które gwarantują aromatyczny smak każdej porcji.

Opiekunowie mówią:

„Kesi, jako fance jedzenia wszelakiego, saszetki Petner oczywiście przypadły do gustu. Każdą miskę trzeba było dokładnie wyczyścić, a nawet jeśli zdawałoby się że nic już w misce nie pozostało, to przybiegała Filly, żeby chociaż zlizać aromat.”

Zuzanna Paluch
Kes the Toller


„Do testowania tej karmy skłoniła mnie zawartość omułka nowozelandzkiego. Jest to naturalne źródło glukozaminy i chondroityny, prościej mówiąc wspomaganie dla układu kostno-stawowego. Ten rodzaj wsparcia jest szczególnie potrzebny Maciowi, nie tylko ze względu na jego wiek (11 lat), ale także na wzmożoną aktywność.”

Ilona Parzych

Cukierkowo


„Do sprawdzenia tych saszetek skłoniła mnie przede wszystkim wysoka zawartość mięsa w saszetkach.

Jest tam prawie 96% mięsa i podrobów, gdzie w składzie wymienione są konkretnie składniki-serca, mięso, płuca, wątroba, flaczki. W innych karmach w składzie często jest wymienione hasło „produkty pochodzenia zwierzęcego” , mogą ukrywać się tam różne dziwne rzeczy choć wcale nie muszą. W saszetkach Petner, w składzie zawarte są w stu procentach naturalne składniki. Nie znajdziecie tam sztucznych barwników, konserwantów ani zbóż.”

Natalia Łysak

Rytmem Bordera


 Saszetki są bardzo aromatyczne.

Nasze psiaki były nimi zachwycone! Przeważnie je zamrażałam i dawałam w macie, co ratowało mnie podczas fali sierpniowych upałów. Pieski nie nudziły się w ciągu dnia, a przy okazji się chłodziły. Karma PETNER bardzo im smakowała. 

Ewa Leśniewska

Purrfectlove


Poznaj firmę Petner i saszetki, które głosami opiekunów wygrały kategorię Debiuty w Plebiscycie Top For Dog!

Reklama
Podobne artykuły