Wieści

Gwiazdy jednoczą się aby pomóc bezdomnym psiakom.

Do sprzedaży trafiła ósma edycja Charytatywnego Kalendarza Gwiazd 2024 Angeliki Wątor

[zdjęcie po lewej] – Angelika Wątor, [zdjęcie po prawej] Paweł Deląg

Cierpiące, chore, pobite, porzucone w przydrożnych lasach, czy na drogach – nie każdy pies może liczyć na ciepły dom i bezgraniczną miłość człowieka. Jednak dzięki interwencjom takich organizacji jak Fundacja Judyta bezdomne szczenięta i ich psie matki dostają szansę na lepsze życie. Również w tym roku każdy może wesprzeć bezdomne psiaki – do sprzedaży trafił Charytatywny Kalendarz Gwiazd 2024 Angeliki Wątor, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na działalność statutową Fundacji.

Angelika Wątor polska szablistka i złota medalistka Igrzysk Europejskich w Baku, od ośmiu lat tworzy kalendarze charytatywne. Po raz kolejny do projektu włączyły się polskie gwiazdy, czego efektem jest wyjątkowa publikacja – każda strona kalendarza opowiada historię innego psa, których łączy wspólny cel: znalezienie nowych domów dla tych czworonożnych przyjaciół.

Podczas sesji zdjęciowej kilku psiakom udało się zawładnąć sercami osób wspomagających realizację sesji oraz sercem samej Angeliki, która adoptowała już kolejnego bezdomnego psiaka podczas tegorocznej sesji!

Relacja z sesji do Charytatywnego Kalendarza Gwiazd Angeliki Wątor:

Do tegorocznej edycji przyłączyli się:

Klaudia Kroczek, Olga Borys, Piotr Zelt, Paweł Deląg, Lenka Kliment i Jan Kliment, Akop i Sylwia Szostak, Kasia Glinka, Piotr Głowacki, Monika Miller, Aleksander Milwiw-Baron, Daria Kabała – Malarz oraz Michał Mikołajczak.

[zdjęcie po lewej] – Klaudia Kroczek, [zdjęcie po prawej] Lenka Klimentova  i Janek Kliment

Co miesiąc w dwóch oddziałach Fundacji pomoc otrzymuje około 100 psów!

Szczegóły dotyczące procesu adopcyjnego dostępne są między innymi na stronie internetowej organizacji: https://fundacjajudyta.com/

Dziękujemy Sponsorom i Partnerom za wsparcie tej pięknej inicjatywy:

  • Agencji One Aim
  • Sklepowi internetowemu e-hunter. Dla dużych i małych łowców przygód
  • Dingo – Producentowi akcesoriów zoologicznych
  • Goodie Foodie – cateringowi, który karmił nas na planie

Cieszymy się, że teraz każdy może wesprzeć tę szlachetną inicjatywę, nabywając Charytatywny Kalendarz Gwiazd 2024 na Allegro pod tym linkiem:

https://allegro.pl/oferta/znani-i-lubiani-razem-dla-bezdomniakow-14926722703


 Warto pamiętać, że pomoc dla psów bezdomnych to nie tylko akt dobroczynności, ale również szansa na zmianę ich życia. Każdy zakup kalendarza przyczynia się do zapewnienia schronienia, opieki weterynaryjnej i nowego domu dla czworonogów, które doświadczyły życiowych trudności. Wspólnie możemy uczynić różnicę w życiu tych zwierząt, dając im szansę na lepszą przyszłość.

Reklama
Podobne artykuły