Wydarzenia

Dzień Psa nad Wisłą, 4 lipca 2021 r. Zapraszamy na darmowe pokazy, warsztaty i konsultacje!

Międzynarodowy Dzień Psa obchodzimy 1 lipca. Z tej okazji Fundacja Rasowy Kundel przygotowała wydarzenie poświęcone aktywnemu życiu z psem!

Podczas Dnia Psa nad Wisłą, który odbędzie się 4 lipca w klubokawiarni Grunt i Woda, będzie można zobaczyć pokazy sportów kynologicznych – rally-o (posłuszeństwo na luzie) oraz nosework (detekcja zapachów), a także wziąć udział, razem ze swoim psem, w otwartych warsztatach brainwork (zabawy umysłowe) oraz fitpaws (fitness dla psów). Pokazy i warsztaty przygotuje szkoła dla psów Wymarzony Pies.

Zuza Rybarczyk z Psiaki z Zen opowie o alternatywnej metodzie pracy z psami – Tellington TTouch®. Czekają na Was także behawiorystka Anna Szmit z Lemon Dog, która podpowie jak radzić sobie z różnymi problemami z psem oraz przedstawicielki Fundacji Rasowy Kundel, które pomogą w podjęciu świadomej i przemyślanej decyzji o adopcji.

Zapraszamy od godziny 10:00, więcej szczegółów w linku do wydarzenia na Facebooku: Dzień Psa nad Wisłą!

Fundacja Rasowy Kundel od lat ratuje niechciane zwierzęta. Znajduje domy tym porzuconym, chorym, z traumatyczną przeszłością i problemami behawioralnymi. Tworzy także Fundusz Profilaktyki Bezdomności Psów i Kotów dostępny dla wszystkich – osób prywatnych, innych organizacji, gmin. Tylko profilaktyka może zatrzymać spiralę bezdomności zwierząt, dlatego środki z Funduszu są przeznaczone na kastrację zwierząt właścicielskich. Więcej o projekcie: Pies to przywilej!

Reklama
Podobne artykuły