WydarzeniaWieści

Nowa książka „Psy i dzieci. Jak ugryźć temat” – niezastąpiony poradnik dla rodziców i miłośników czworonogów

Z okazji publikacji nowej książki autorstwa Zosi Zaniewskiej Wojtków i Piotra Wojtków, „Psy i dzieci. Jak ugryźć temat”, zapraszamy wszystkich entuzjastów psów do odkrycia fascynującego świata relacji między czworonogami a dziećmi. Książka stanowi wyjątkową kompilację praktycznych wskazówek i wartościowych informacji, które pomogą zrozumieć, jak harmonijnie połączyć te dwie sfery naszego życia.

Fot. Anna Kawalec Pufoświat

„Psy i dzieci. Jak ugryźć temat” to niezwykle ważne źródło wiedzy dla przyszłych rodziców, którzy z doświadczenia wiedzą, jak istotne jest odpowiednie przygotowanie psa na przyjście na świat nowego członka rodziny. Jednak nie tylko rodzice mogą skorzystać z tej lektury – również osoby, które nie mają dzieci, znajdą w niej mnóstwo cennych informacji na temat relacji psów z ludźmi w każdym wieku.

Co w środku?

Autorzy przedstawiają fascynujące informacje na temat emocji i zdolności poznawczych psów, co pozwoli czytelnikom lepiej zrozumieć zachowanie i potrzeby ich podopiecznych. Książka dostarcza również wiele nieocenionych wskazówek pokazując jak harmonijnie połączyć świat dzieci i psów, oraz jak mądrze kontrolować każdą sytuację, niezależnie od etapu życia, w którym się znajdujemy. Ponad to znajdziecie w niej również rozmowy z ekspertami z różnych dziedzin, które maksymalnie uzupełniają tematykę poruszaną w książce.

Blogerzy o książce

„Psy i dzieci. Jak ugryźć temat” spotkała się z ciepłym przyjęciem zarówno specjalistów, jak i rodziców, co podkreśla jej wartość i potrzebę w dzisiejszych czasach.

Fot. Anna Kawalec Pufoświat

To książka zdecydowanie DLA KAŻDEGO – Pufoświat

Książka Dziecko i pies na pierwszy rzut oka i przewertowanie kartek może wydawać się kolejnym poradnikiem. Trochę obrazków, przyjemna typografia, ot, żeby się miło czytało przy okazji. Poradników o psach jest sporo. O dzieciach całe uginające się regały. Za to połączenia tych dwóch tematów próżno szukać. Oczywiście jeśli chcemy mieć pozycje, której wywody opierają się na doświadczeniu i wiedzy, a nie domorosłych poglądach sugerujących ze autor ani psa, ani dziecięcia z bliska nie widział.

Wojtków szkolenia to znana „marka”. W sumie można w ciemno polecać wszytko, co spod ich ręki wyjdzie. Wiedza. Wiedza i myślenie.

„Pies i dziecko” pochłonęłam. Jako matka dwóch Futer i jednego łysawego bajtla, niczym pelikan połknęłam każdy rozdział. Mogę powiedzieć jedno. To nie jest książka dla rodziców psio-dzieciowych. Ani nawet dla tych, co planują zostać głową wielogatunkowe rodziny. To książka zdecydowanie DLA KAŻDEGO!

W przystępny, zrozumiały sposób tłumaczy ludzko psie zależności, ale przede wszystkim uczy szacunku i zrozumienia dla zwierzęcia. Jestem matką psią i ludzką. Dobre relacje pomiędzy podopiecznymi, stabilne, i zdrowe są dla mnie najważniejsze. Mamy wzloty i dołki. Książka DZIECKO I PIES stanowi dla mnie podstawę, o którą mogę się oprzeć. Kiedy lepiej zrozumiałam i zaakceptowałam moje psy, książka dała mi też, bądźmy szczerzy, sporo spokoju ducha.

Anna Kawalec Pufoświat

Reklama
Podobne artykuły