Konkursy

Zwycięzca border collie miesiąca – luty 2022

Wiemy, że na to czekaliście! Poznajcie zwycięzcę konkursu fotograficznego border collie miesiąca luty 2022. Kto zwyciężył?

Co miesiąc, w ramach akcji border collie miesiąca wybieramy jedno spośród nadesłanych zdjęć i nagradzamy voucherem upominkowym do sklepu Pet&You. W lutym tytuł border collie miesiąca wędruje do…

OSLO – border collie miesiąca luty 2022

Fot. Iza Łysoń, właściciel Aleksander Karkoszka

Oslo podczas szkolenia lawinowego na Babiej Górze.
Oslo to 23 miesięczny użytek Border Collie, przygotowywany jest do pracy ratowniczej w Górskim Ochotniczym Pogotowiu Ratunkowym. Za tydzień podchodzi do pierwszego egzaminy lawinowego klasy A. W kwietniu jedzie na swoje pierwsze zawody międzynarodowe IRO do Rumunii.

Gratulujemy zwycięzcy, a Was zapraszamy do kolejnych edycji konkursu.

Weź udział w edycji marcowej!


Rozpoczęliśmy cykl artykułów “Border (nie)doskonały“, w którym zastanawiamy się nad najbardziej popularnymi mitami dotyczącymi rasy oraz szukamy sposobu by wspólna relacja była świadoma i komfortowa zarówno dla opiekuna jak i psa.

Chcemy poznać wasze bordery! Prześlijcie Nam zdjęcie waszego border collie i jeśli chcecie podzielcie się wspólną historią. Co miesiąc wybieramy border collie miesiąca a zwycięzca otrzymuje Voucher na zakupy do sklepu pet&you!

Reklama
Podobne artykuły