WydarzeniaWieści

Win:Win 5.0 – wernisaż charytatywny Michała Torzeckiego

Mamy przyjemność zaprosić Was na Win:Win 5.0 – piątą odsłonę wernisażu charytatywnego Michała Torzeckiego. Już 23 września spotkamy się w Centrum Praskim Koneser, aby z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa kontynuować sztukę pomagania czworonogom. 

Podczas Win:Win będziecie mogli wesprzeć psy ze Schroniska w Korabiewicach. Czworonogi zaprezentują się Wam osobiście i kto wie – być może znajdziecie wśród nich swojego czworonożnego kompana na całe życie. 

Michał Torzecki namalował portrety wybranych podopiecznych Schroniska, które będziemy wspierać podczas wydarzenia.

Będziecie mogli zrobić to na trzy sposoby:

 Po pierwsze: dając nowy dom bohaterom wydarzenia. Będziecie mogli poznać psiaki z Korabiewic osobiście, a jeśli nawiąże się między Wami więź, również rozpocząć proces adopcyjny. Po sfinalizowaniu adopcji otrzymacie w podziękowaniu portret swojego pupila. 

 Po drugie: kupując pełnowymiarowe obrazy, sitodruki oraz gadżety z podobiznami psiaków. Każdy zakup to wsparcie przekazywane w 100% podopiecznym Schroniska w Korabiewicach. W poprzednich czterech edycjach udało nam się zebrać w ten sposób łącznie ? ponad 145 tysięcy zł ?. W tym roku chcielibyśmy pobić kolejny rekord!

Po trzecie: poprzez udział w loterii z nagrodą główną w postaci psiego portretu autorstwa Michała.  W tym roku po raz pierwszy będziecie mogli dołożyć swoją cegiełkę w ten sposób.

Stąd właśnie nazwa Win:Win. W każdym wariancie wygrywamy wszyscy – schronisko, fundacja, pieski oraz Wy! Na wernisaż zapraszamy 23 września do Centrum Praskiego Koneser.

Dokładna lokalizacja będzie uzależniona od pogody – damy Wam znać w dniu wydarzenia rano. Wstęp wolny.

WAŻNE: Prosimy nie przyprowadzać swoich czworonogów na wydarzenie. Na miejscu będą psy do adopcji, a inne zwierzęta mogą być dla nich niepotrzebnym stresem. Dziękujemy za wyrozumiałość.***

O artyście:
Michał Torzeck
i – artysta wychowany w USA i wykształcony w Polsce. Jeden z nielicznych, a w swoim pokoleniu chyba jedyny malarz, który w tak organiczny, bezpretensjonalny i nienachalny sposób łączy sztukę z dobroczynnością.***

Organizatorzy wydarzenia:
Daftcode
Schronisko w Korabiewicach Viva
Centrum Praskie Koneser***
Partnerzy wydarzenia:
Full Spectrum
Pinswear
Psi Bufet


Patronat honorowy:
Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy


Patroni medialni:
Dog&Sport
Fajny Zwierzak
Going
Grafmag
K MAG
Newonce
Pets Style
Psy.pl
Radio Kampus
Warszawa Twoje-Miasto

Weź udział w WYDARZENIU.

Reklama
Podobne artykuły