Wieści

PROPS, czyli Poradnik Rewelacyjnego Opiekuna Psa już jest!

Rozważasz adopcję lub kupno psa, ale nie jesteś pewien, czy to jest odpowiedni moment? Jesteś nowicjuszem w psich dziedzinach i przydałaby Ci się konkretna porcja wiedzy? A może te kwestie nie dotyczą konkretnie Ciebie, ale ktoś z Twoich znajomych myśli intensywnie nad powiększeniem rodziny o czworonoga? Bez względu na to, która z odpowiedzi będzie twierdząca, PROPS znajdzie w tym wypadku swoje zastosowanie!

Czym jest PROPS?

Pod tym hasłem kryje się Poradnik Rewelacyjnego Opiekuna Psa, czyli treściwy przewodnik po najważniejszych kwestiach związanych z opieką nad psem stworzony przez firmę Brit. Poradnik można pobrać na stronie w cenie już od 10zł. Górna granica kwoty zależy od Ciebie, a my ze swojej strony zachęcamy Cię do okazania możliwie dużego wsparcia. Cała akcja oprócz propagowania wiedzy ma charakter charytatywny.

Kogo wspierasz kupując PROPSa?

Dochód ze sprzedaży Poradnika zostanie przekazany do wybranych stowarzyszeń, schronisk i fundacji, które zajmują się pomocą psom. Wśród wspieranych miejsc znajdują się:

– Fundacja Zwierzochron,

– Stowarzyszenie Amstaffy Niczyje,

– Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami oddział wrocławski (TOZ Wrocław)

– Schronisko Kocham Psisko

W połowie stycznia jest przewidywany finał akcji, podczas którego nastąpi uroczyste przekazanie zebranych funduszy. To jednak nie koniec niespodzianek! Do potrzebujących zwierząt powędrują również specjalnie przygotowane paczki z pysznym poczęstunkiem prosto od firmy Brit.

Co znajdziesz w PROPSie?

Poza charytatywnym aspektem akcji PROPS oferuje wyśmienitą porcję wiedzy serwowaną na blisko 50 stronach Poradnika. Został on podzielony na kilka podstawowych działów traktujących o: zakupie psa z hodowli, przeprowadzeniu adopcji, kwestiach związanych z wychowaniem, pielęgnacją, a także sprawami związanymi z weterynarią. Każdy z fragmentów został napisany przez profesjonalistę, który naprawdę zna się na psiej rzeczy. Warto ich przedstawić:

Michał Dąbrowski, trener i behawiorysta

Katarzyna Sieto, prowadząca dom tymczasowy

lek. wet. Paweł Kucharski, specjalista Brit ds. żywienia zwierząt

Katarzyna Kacalińska, ambasadorka firmy Brit, hodowczynię z 20-letnim doświadczeniem,

Joanna Kleszcz, groomerka, specjalistka od spraw pielęgnacji zwierząt.

Dodatkowo Poradnik okrasił swoją historią Karol Paciorek, który opowiedział o swoim psie, Ramenie. Katarzyna Gabrysz, znana jako Rynn Rysuje jest autorką okładki z ilustracją zaprojektowaną specjalnie na potrzeby PROPSa.

Akcję kierujemy do wszystkich, którzy chcą wspomóc potrzebujące zwierzęta, ale i zaczerpnąć wiedzy na psów z rzetelnego źródła. Świadomość i odpowiedzialne przygotowanie pozwolą na uniknięcie wielu niespodzianek. Samo pojawienie się psa jest w stanie naprawdę wywrócić dotychczasowy świat do góry nogami!

ReklamaPodobne artykuły