Wieści

Nawiązanie wyłącznej współpracy dystrybucyjnej pomiędzy Inabą a Azanem

Warszawa, 30. sierpnia 2022r. do grona marek dystrybuowanych przez firmę Azan dołącza Inaba, japoński producent oferujący wysokiej jakości produkty przeznaczone dla psów i kotów, bogate w odpowiednio zbilansowane składniki odżywcze, niezbędne do zapewnienia czworonogom optymalnej kondycji.

Inaba to jedna z najbardziej znanych marek oferujących produkty dla zwierząt domowych, działających na terenie Azji. Jako producent aktywnie angażuje się w działania mające na celu kreowanie postaw opiekunów związanych z prawidłowym żywieniem, w szczególności możliwości stosowania zdrowych opcji nagradzania podopiecznych.

Rozpoczęcie działalności firmy datuje się na początek XIX w., gdy Yohizo Inaba, mieszkający na terenie Japonii, zajął się poławianiem świeżego tuńczyka i serwowaniem tej smacznej ryby bezpośrednio na stoły rodzin w całym kraju. Zachowanie tradycji połowów owoców morza sprawiła, że od 1958 roku Inaba Foods weszła na rynek produktów dla psów i kotów. Inaba stała się jedną z pierwszych firm, które zajęły się produkcją wilgotnych pokarmów dla zwierząt domowych. Od 1989 roku firma działa pod nazwą Inaba CIAO, a produkty dostępne są w wielu krajach. Sama marka należy do jednych z największych i najpopularniejszych brandów oferujących wyroby dla zwierząt w Japonii.

Oferowane przez Inabę przysmaki są bezzbożowe, niskokaloryczne oraz przygotowywane ze składników human grade. Każda z receptur jest starannie przygotowywana i produkowana w certyfikowanych zakładach, dających gwarancję jakości. Przysmaki wyróżniają się wysoką zawartością naturalnej wilgoci, co jest niezwykle ważne dla kotów, które nie przepadają za piciem wody. Smakołyki są produkowane z mięsa kurczaków z wolnego wybiegu, hodowanych na kontrolowanych fermach oraz tuńczyka odławianego w sposób zrównoważony, certyfikowany i bezpieczny dla delfinów.

Pośród oferowanych smakołyków znajdują się obecnie:

 • Inaba Cat Chicken Fillet in crab/chicken/scallop/shrimp broth 25g Grilowane filety z wysokiej jakości kurczaka zanurzone w wyśmienitym bulionie.
 • Inaba Cat Churu tuna/tuna with chicken/chicken/tuna with salmon/chicken with cheese/chicken with shrimp/chicken with crab 4x14kg (56g)
  Kremowe, płynne smakołyki, które można oferować prosto z opakowania.
 • Inaba Cat Juicy Bites chicken & tuna/scallop & crab/shrimp & seafood/homestyle & calmari 6×11,3g
  Soczyste, niewielkie kąski w interesujących kształtach.
 • Inaba Cat Churu Pops tuna/chicken/tuna with chicken 4x15g (60g) Soczysty smakołyk idealny do serwowania prosto z opakowania.
 • Inaba Cat Churu Bites chicken with tuna/chicken with tuna & scallop/chicken with tuna & salmon/chicken 3x10g (30g)
  Miękkie smakołyki w kształcie niewielkich, nadziewanych poduszeczek.
 • Inaba Cat Churu Rolls chicken with tuna/chicken with tuna & scallop/chicken 4x10g (40g) Podłużne, miękkie roladki nadziewane smakowitym wnętrzem.
 • Inaba Cat Churu Nourish/Diet 50x14g (700g) Odżywcze przysmaki uzupełniające dietę kotów.
 • Inaba Dog Churu chicken/chicken with tuna/chicken with salmon/chicken with vegetables 4x14g (56g)
  Kremowe, płynne smakołyki, które można oferować prosto z opakowania.
 • Inaba Dog Churu Bites chicken/chicken & tuna/chicken & salmon 8x12g Miękkie smakołyki w kształcie niewielkich, nadziewanych poduszeczek.
 • Inaba Dog Churu Rolls chicken/chicken & salmon 8x12g Podłużne, miękkie roladki nadziewane smakowitym wnętrzem.

www.azan.com.pl

Reklama
Podobne artykuły