Akcesoria

Kalendarz adwentowy dla psa?!

Dwadzieścia cztery przepyszne, ekologiczne, świąteczne smakołyki – czekają na odkrycie przez Twojego psa. Codziennie otwieraj je razem z pupilem i ciesz się merdającym ogonem. Poznaj wyjątkowy kalendarz adwentowy dla psa Dog’s Love!

Fot. Howl.pl | M. Czekała

Sklepy, miasta i nasze domy pomalutku zyskują coraz więcej świątecznych akcentów. Trudno się dziwić skoro już prawie grudzień! A skoro grudzień, to pora szykować kalendarze adwentowe. A czy Twój pies ma już swój?

Adwentowe szaleństwo

Od kilku lat kalendarze adwentowe to nie tylko czekoladki w różnych kształtach przeznaczone dla dzieciaków wyczekujących świątecznych prezentów. Coraz popularniejsze stają się kalendarze z kosmetykami, gadżetami czy innymi przyjemnymi małymi niespodziankami. W tym roku, małymi przysmakami, możesz także rozpieścić swojego pupila! Firma Dog’s Love przygotowała dla naszych psiaków kalendarze wypełnione pysznymi smaczkami, które na pewno umilą czas wyczekiwania do pierwszej gwiazdki.

Fot. Howl.pl | M. Czekała

Kalendarz adwentowy Dog’s Love

Kalendarz adwentowy Dog’s Love to 24 okienka wypełnione pysznymi, ekologicznymi przysmakami. Wśród nich znajdziesz:

  • Bio Festtagsscheiben – świąteczne plasterki z mięsa,
  • Bio Weihnachtswürfel – bożonarodzeniowe kosteczki z mięsa,
  • Bio Adventsnack — przysmaki adwentowe z mięsa.

Wszystkie składniki są z ekologicznych kontrolowanych upraw i hodowli. W każdym okienku znajdziesz kilka przysmaków. Ich skład to przede wszystkim wysokiej jakości mięso z kurczaka i indyka (99%) delikatnie suszone powietrzem. Delikatne mięso polecane jest także dla psiaków z delikatnym układem pokarmowym. Odpowiednie są dla wszystkich ras i wielkości czworonogów. Bez sztucznych aromatów i wzmacniaczy smaku.

DOG’S LOVE

KALENDARZ ADWENTOWY DLA PSA

Kalendarz adwentowy DOG’S LOVE to świetny pomysł na prezent dla psa.

24 dni radości

Do świąt, każdego dnia, razem z twoim pupilem będziesz otwierać jedno okienko. To spora frajda nie tylko dla czworonogów, ale także dla ich opiekunów! Prześliczny design opakowania na pewno doda troszkę magii do świątecznej dekoracji domu. Już czas na rozpoczęcie odliczania do najpiękniejszego okresu w roku!

Zobacz także limitowane świąteczne produkty Dog’s Love

Fot. Howl.pl | M. Czekała

Reklama
Podobne artykuły