Żywienie

Nie tylko smakowite, ale i trwałe – dlaczego ICEPAW Lachsrouladen to najlepszy wybór wśród gryzaków dla Twojego psa?

Poszukujesz gryzaka idealnego, który zapewni zajęcie dla Twojego czworonoga na długie godziny? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! ICEPAW Lachsrouladen to gryzaki, które nie tylko zapewnią Twojemu pupilowi rozrywkę na długi czas, ale również pomogą w utrzymaniu zdrowego uzębienia. Przekonaj się, dlaczego te trwałe i smakowite roladki to must-have wśród gryzaków dla Twojego psa!

Fot. Cyntia Zygmuntowicz

Wśród wielu produktów dla psów na rynku, trudno jest wybrać te najlepsze. Na szczęście, dzięki inicjatywie Top For Dog, możemy przeczytać opinie psich blogerów na temat różnych produktów i wybrać te, które najbardziej spełniają nasze oczekiwania. W tym artykule skupimy się na gryzakach dla psów – roladkach do żucia ICEPAW Lachsrouladen, które zdobyły uznanie w ramach plebiscytu Top For Dog. Sprawdź, dlaczego te smaczne i trwałe gryzaki zasługują na miejsce w diecie Twojego pupila!

Hit wśród dłużej zajmujących gryzaków

Gryzak, który zajmie naszego psa na naprawdę długo? Dla mnie długo, to zawsze było 30 minut i chyba żadna przekąska nie pobiła tego czasu. Wtedy właśnie pojawiła się Roladka do żucia Icepaw która pozostawiła w tyle konkurencję, wydłużając ten czas dwukrotnie, a nawet jeszcze bardziej! Sicie zjedzenie całej roladki żując ją bez przerwy zajmuje ponad godzinę – po godzinie zostaje niecała 1/3. To nasz hit wśród dłużej zajmujących gryzaków. I nie jest to w naszym przypadku gryzak typu kopyto, które potrafi leżeć na podłodze do Sity dyspozycji i gryzie je kiedy ma na to ochotę, tylko jest to gryzak, który Sita potrafi pochłonąć na raz, przy okazji się przy tym wyciszając.
Co jeszcze ze znaczących plusów? To gryzak, który nie śmierdzi! (dla niektórych piesków to byłby pewnie minus). Podczas żucia nie rozpada się na kawałki i nie pozostają na nim ostre elementy, dzięki czemu jestem o wiele bardziej spokojniejsza o Sitę.

Sita&Skadi 

Fot. Cyntia Zygmuntowicz

Te roladki pozostaną moim faworytem

ICEPAW Lachsrouladen natomiast to takie roladko – rulony. Pachną (z braku lepszego słowa) bardzo intensywnie (to je mieszanka skóry wołowej, łososia oraz penisów wołowych, tego nie oszukasz). Ale to moje najnowsze odkrycie, bowiem faktycznie zapewniają naprawdę długie żucie, dokładnie tak jak pisze producent. Na moich psach większość gryzaków nie robi przesadnego wrażenia, większość unicestwiają w pół godziny najwyżej, a te roladki zajęły im godzinę naprawdę intensywnej pracy szczęk. Bardzo byłam zadowolona z takiego obrotu spraw, i na ten moment właśnie te roladki pozostaną moim faworytem, bo na razie stawiam je na podium.

Heart Chakra

Fot. Heart Chakra

Gryzoholictwo dla zaawansowanych

Gryzoholictwo dla zaawansowanych czyli roladki z łososiem (Lachsrouladen) od Icepaw Polska serio, są naprawdę meeeega wytrzymałe, ich twardość bardzo mnie zaskoczyła! Nasze chude pyski czasem aż się na nie obrażały, że tak trudno im podołać w jednym posiedzeniu. Wprawdzie sceptycznie podchodzę do gryzaków zawierających większe kawałki skóry wołowej – lecz wiem, że u Icepaw w procesie produkcji podchodzi się do tematu rzeczowo i zdrowo: gryzaki nie są poddawane żadnym zabiegom chemicznym, ich składowe suszone są delikatnie suchym powietrzem. Dzięki temu zachowuje się cenne składniki spożywcze, w tym kwasy Omega-3 czy kolagen.

ODYN Szmodyn

Fot. ODYN Szmodyn

Pancergryzak

Szaman należy do piesków, które najpierw robią potem myślą. W jego filozofii jeść jedzenie należy szybko. Jeżeli gryzaka (o zgrozo) nie da się połknąć w całości, to należy odgryźć taki kawałek, by połknąć się dał. Z tego powodu większość gryzaków jest dla niego po prostu zakazana, a dają radę tylko te nazywane pancernymi. Jakiś czas temu w nasze ręce trafiły roladki Icepaw LACHSROULADEN i powiem Wam, że to co piszą w Internetach na ich temat to prawda. Są pancerne, a psy bardzo chętnie je gryzą przez długi, długi czas. Szaman i Miso po godzinie zawziętego gryzienia ledwo co zaczęli dobierać się do środka. Olbrzymim plusem dla mnie jest również to, że nie mają bardzo intensywnego zapachu.

How.pl

Fot. How.pl

Co o roladkach mówi ich producent?

ICEPAW roladki – bardzo trwały gryzak na długie godziny żucia. Z połączenia skóry łososia, skóry bydlęcej i penisa wołowego powstały gryzaki, który zapewniają psom długie godziny żucia i gryzienia. Sprawiają psom dużo przyjemności,  jednocześnie oczyszczając zęby i wzmacniając mięśnie żuchwy. Są w 100% naturalne, bogate w kolagen, witaminy, minerały oraz kwasy Omega-3. W procesie produkcji nie stosuje się żadnych zabiegów chemicznych, składniki są tylko delikatnie suszone powietrzem, co zapewnia optymalne zachowanie składników odżywczych, w tym kwasów Omega-3 i kolagenu.  

Lachsrouladen – roladki do żucia dla psów

ICEPAW

Z połączenia skóry łososia, skóry bydlęcej i penisa wołowego powstały gryzaki, który zapewniają psom długie godziny żucia i gryzienia.

Fot. Cyntia Zygmuntowicz

ReklamaPodobne artykuły