Wieści

Dołącz do drużyny #EkoMordko i wspólnie ze swoim zwierzakiem dbaj o dobro planety!

Z najnowszych badań przeprowadzonych przez 3D Market na zlecenie dystrybutora marki Brit (Współpraca „zwierzoludzka” – psy i koty wśród Polaków) wynika, że większość opiekunów zwierząt stara się łączyć troskliwą opiekę nad swoim podopiecznym wraz z poszanowaniem środowiska. Jeśli należysz już do tej grupy lub chcesz dowiedzieć się, jak możesz wspólnie ze zwierzakiem dbać o przyrodę, dołącz do obserwujących akcję #EkoMordko!

Białko owadów to z pewnością jedzenie przyszłości, które mogłoby stanowić doskonałą alternatywę dla klasycznych źródeł protein. Jest bardzo dobrze przyswajalne, minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii pokarmowej, więc stanowi świetne rozwiązanie dla wrażliwych zwierząt. Smakowita, lekko orzechowa nuta przyciąga uwagę czworonogów i cieszy się ich uznaniem. 

Wybór takiej karmy to nie tylko zdrowie dla domowego ulubieńca, ale także troska o dobro planety. Oferowane przez markę Brit pełnoporcjowe pożywienie, a także smakołyki na bazie białka z insektów pomagają obniżyć ślad węglowy, zużycie wody i energii oraz wspierać ideę zero waste. Przekłada się to również na jakość życia zwierząt hodowlanych, ilość zużywanych surowców i emisję zanieczyszczeń bezpośrednio do środowiska. O innych zaletach karm z białkiem z insektów możesz przeczytać tutaj: https://karmyzowadami.karmybrit.pl/.

Oczywiście wybór odpowiedniego żywienia jest jednym z wielu aspektów wspólnej, ekologicznej drogi. Marka Brit prowadzi specjalną akcję, dzięki której podpowie opiekunom, w jaki sposób mogą troszczyć się o dobro planety. Wśród inspiracji z pewnością pojawią się rozwiązania, których to my możemy nauczyć się od naszych czworonożnych podopiecznych. Podziel się swoimi pomysłami i obserwuj @BritPolska w poszukiwaniu innych pomysłów w duchu #EkoMordko!

ReklamaPodobne artykuły