Konkursy

Dog Summer – konkurs fotograficzny. ZGŁOŚ SIĘ!

Weź udział w tym niezwykłym projekcie, w którym zdjęcia oceniają specjaliści, internauci głosują na ulubioną fotografię a Ty możesz wygrać voucher na zakupy o wartości nawet 500 zł oraz pyszne nagrody od naszych partnerów!

Łapiesz wakacyjne chwile? Może te, w których słyszysz szum morza, czujesz drobny piasek pod stopami a kątem oka widzisz swojego psa, który wybiega z morza, rozchlapując kropelki słonej wody? A może tę noc pod namiotem, podczas której przytuleni czekaliście na koniec burzy? A ten poranek w lesie? A może popołudnie, w którym leżeliście na trawniku pod blokiem?

Pokaż nam je!

Nasz wakacyjny konkurs Dog Summer to własnie te złapane przez Ciebie wspólne chwile: Twoje, rodziny i ukochanego psa!

Czekamy na Twoje zgłoszenie.

ZASADY:

Wybierz, swoje ulubione wakacyjne zdjęcie (max. dwa) i wyślij je poprzez ten FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY! *

*Format zdjęć: jpg lub png o max. wielkości do 1 MB.

Konkurs rozpoczyna się 27 lipca i trwa do 30 września 2021 roku. Zgłaszanie zdjęć do konkursu odbywa się od 27 lipca do 30 sierpnia 2021 roku do godz. 23:59.

Pamiętaj zapoznaj się z regulaminem konkursu!

NAGRODY:

Przyznawane przez JURY konkursu.

Nagrody ufundowane przez internetowy sklep zoologiczny www.petandyou.pl

I miejsce – VOUCHER na zakupy o wartości 500 zł

II miejsce – VOUCHER na zakupy o wartości 300 zł

III miejsce – VOUCHER na zakupy o wartości 200 zł

Nagrody ufundowane przez marki BRIT I CARNILOVE

I miejsce – Brit Care Adult Hair & Skin Insect & Fish 12 kg + zestaw gadżetów

II miejsce – Brit Care Adult Hair & Skin Insect & Fish 6 kg + zestaw gadżetów

III miejsce – Brit Care Adult Hair & Skin Insect & Fish 3 kg + zestaw gadżetów

Nagrody ufundowane przez markę WIEJSKA ZAGRODA

I miejsce – Wiejska Zagroda białoryby 9kg + zestaw 5 x 400 g puszek Wiejska Zagroda (mix smaków)

II miejsce – Wiejska Zagroda białoryby 9kg + zestaw 5 x 400 g puszek Wiejska Zagroda (mix smaków)

III miejsce -Wiejska Zagroda białoryby 9kg + zestaw 5 x 400 g puszek Wiejska Zagroda (mix smaków)

Nagroda internautów:

Voucher na zakupy w sklepie pet&you.pl o wartości 200 zł

Carnilove True Fresh 4 KG + zestaw gadżetów Carnilove

Wiejska Zagroda białoryby 9kg + zestaw 5 x 400 g puszek Wiejska Zagroda (mix smaków)

JURY:

Alicja Zmysłowska – znana i doceniana na całym świecie polska fotografka specjalizująca się w artystycznej fotografii psów, laureatka konkursów takich jak National Geographic, ND Awards, Monochrome Awards czy I SHOT IT by Leica. W roku 2020 jej zdjęcie zostało nagrodzone tytułem najlepszego zwierzęcego portretu roku przez miedzynarodowy Pet Photographers Club. Jej prace znalazły się w wielu branżowych magazynach oraz portalach na całym świecie.

W fotografii najważniejsze dla niej są walory takie jak unikatowość i oryginalność prac, odnajdywanie i realizacja nowych pomysłów i stały rozwój umiejętności. Również swoimi fotografiami chce podkreślić wyjątkowość i niepowtarzalnosc każdego psiego modela – bo to on jest największą inspiracją. Jej prace charakteryzują się portretami psów w baśniowym, magicznym klimacie, nie raz ukazane w niesamowitych krajobrazach Islandii czy Norwegii. Od roku 2015 prowadzi swoje autorskie warsztaty artystycznej fotografii psów w Polsce i na całym świecie, nawet w miejscach takich jak Australia czy Nowa Zelandia.


Tomasz Mońko – Z fotografią do czynienia mam od wczesnych lat dziecięcych dzięki zaangażowaniu mojego ojca w tę dziedzinę. Obserwowałem jego technikę posługiwania się aparatem, niejednokrotnie też pomagałem przy nocnym wywoływaniu zdjęć przy użyciu powiększalnika i odpowiednich odczynników. Mimo tego pasja fotografowania pojawiła się u mnie dużo później – równocześnie z wejściem w świat kynologii i psich sportów. Jako że zawsze bardzo kochałem psy, a owczarki szkockie budziły mój zachwyt swoją urodą, zaraz po ukończeniu studiów postarałem się o to, by zostać opiekunem dla przedstawiciela tej rasy. Tak pojawiła się moja ukochana suczka Amiga, która zaczęła tę przygodę. Chcąc poszerzać wiedzę, szybko trafiłem do środowiska kynologicznego, za sprawą którego poznałem dopiero co pojawiający się w Polsce sport – dogfrisbee. Zainspirowany niewiarygodnymi umiejętnościami atletycznymi psów (głównie rasy border collie), a bardziej nawet radością i entuzjazmem, jakie okazują podczas występów, usiłowałem część tych wspaniałych chwil zachować dla siebie, a także podzielić się moim zachwytem z innymi. Sięgnąłem zatem po aparat. Szybko okazało się, że fotografowanie tego tematu wymaga specyficznego podejścia. Naturalną konsekwencją tego było moje dążenie do wypracowania własnej, odpowiedniej metodyki, mimo poważnych ograniczeń sprzętowych na początku. Nieustannie dokształcałem się w kwestii zasad kompozycji obrazu, oświetlenia, technik fotografowania.

Z czasem zdjęcia psów, przeważnie sportowe, stały się moją specjalnością. Po kilku latach jeżdżenia na psie zawody, obok muzyki, elektroniki i programowania, fotografia stała się jednym z moich głównych zajęć, a uchwycone przeze mnie kadry psów w akcji stały się szeroko rozpoznawalne. Staram się wzbudzić zachwyt „najlepszym przyjacielem człowieka” oraz zrodzić zrozumienie i empatię poprzez ukazanie, jak bogaty jest świat psich emocji i jak niewiele nas różni, a robię to dbając zawsze zarówno o treść, jak i o artystyczną formę przekazu.


Ewa Leśniewska – Mam dwa bullmastiffy, kilka kotów i najlepszą pracę na świecie, ponieważ jest połączeniem miłości do zwierząt i pasji fotografowania. Podczas robienia zdjęć moim celem jest uchwycenie naturalnego piękna i prawdziwej, wyjątkowej osobowości zwierzaka. Praca ze zwierzętami nie przestaje mnie fascynować. Dlatego kilka lat temu otworzyłam psią szkołę Super Pies, w której uczę przyjaciół wzajemnego zrozumienia, a także stawiam pierwsze kroki w fotografii dzikiej przyrody.


Nina Gowin – Redaktor naczelna magazynu Dog&Sport oraz portali DOGPRESS.PL I TRZYKOTY.COM Pomysłodawczyni oraz organizatorka jedynych w Polsce plebiscytów konsumenckich na najlepsze produkty dla zwierząt Top for Dog i Sfinksy. Właścicielka psów sportowych i zawodniczka agility.


Robert Kobyliński – Od ponad 15 lat zajmuje się w fotografią fashion i beauty na potrzeby kampanii reklamowych, edytoriali, marek oraz wiodących polskich i zagranicznych agencji modelek.

Ulubiony fotograf wielu polskich gwiazd. Wychowany na fotografii analogowej zwraca uwagę na detale i dopracowuje każde ujęcie przed naciśnięciem spustu. Zachwyca się kobiecym pięknem i uwielbia modę, dzięki czemu pracuje z wielkim zaangażowaniem i pasją.

Przez wiele lat współpracuje z konkursami piękności Miss Polski, Miss Polski Nastolatek, Miss Supranational i innymi. Posiada równie duże doświadczenie w sesjach modowych, biznesowych, wizerunkowych i politycznych.


ReklamaPodobne artykuły