Recenzje

Aptus: Zdrowe stawy to szczęśliwy pies!

Apto-flex Chew i Chew Mini to zwycięzca kategorii Rehabilitacja i Regeneracja w plebiscycie na najlepsze produkty dla psów – Top For Dog. Co zachwyciło opiekunów i dlaczego ten produkt zasłużył na ich zaufanie?

Tworząc produkty marki Aptus kierujemy się zasadą „do pełni zdrowia – do pełni szczęścia”, gdyż troska o kondycję czworonożnych pupili to nasz podstawowy cel.

Jednym z jego elementów jest dbanie o sprawność stawów. Do niedawna do wsparcia aparatu ruchu psów i kotów oferowaliśmy syrop Aptus Apto-flex (200ml i 500 ml). Naszą ofertę powiększyliśmy o postać smakowitych kęsów Apto-flex Chew Mini (dla kotów i psów do 10 kg) oraz Apto-flex Chew (dla psów powyżej 10 kg). Wysoka jakość  oraz sprawdzona synergia składników o działaniu ochronnym na stawy, sprawiają, że zarówno syrop Apto-flex jak i kęsy idealnie wspomagają zdrowie stawów psów i kotów w okresie intensywnego wzrostu i aktywności, leczenia, rekonwalescencji i starzenia.

Dzięki wysokiej skuteczności zyskaliśmy wśród Państwa- opiekunów zwierząt, zaufanie, czego wyrazem były nagrody główne w kategorii „Rehabilitacja i regeneracja” w plebiscycie Top for Dog, dla syropu w 2019 roku i kęsów w 2020. Serdecznie dziękuję za każdy oddany głos i jestem pewna, że nasze produkty będą skutecznie wspierały Państwa wysiłki w zapewnieniu komfortu życia Waszych podopiecznych.

lek. wet. Sylwia Tymińska
Product Manager linii Aptus

APTO-FLEX CHEW to sprawdzona synergia składników o działaniu ochronnym. Połączenie glukozaminy, MSM, siarczanu chondroityny z witaminą C, kwasem hialuronowym i manganem wspiera zdrowie stawów psów i kotów w okresie wzrostu, aktywności, starzenia, a także w trakcie leczenia i rekonwalescencji.

Opiekunowie mówią:

“Łapka Neli uległa bardzo dużej poprawie w ciągu ostatniego roku. Stosowanie suplementu Aptus Apto-FLEX w syropie, a teraz w wersji Chew, odniosło spory sukces. Nelka niemalże całkowicie przestała podnosić tylną łapkę, chętniej spaceruje, biega, a nawet skacze. Nie słychać i nie czuć przeskakiwania rzepki podczas mycia łapki. Ważne jest również to, iż mimo tego, że Nela jest coraz starsza – w tym roku kończy 6 lat – problem ze stawami nie pogarsza się, a wręcz poprawia.”

Katarzyna Juszcze

Take a Paw Team


Podczas stosowania Apto-Flex Chew Beryl poruszał się płynnie i wyraźnie bez bólu. Bez marudzenia zjadał kąski – zdarzało mi się nawet podawać je w ramach nagrody za krótką, poranną sztuczkę i wtedy również chętnie je podejmował. Preparat zawiera dokładnie to, czego potrzeba Berylowi, więc mogę mu zaufać. Zdecydowanie skorzystałabym z produktu firmy Aptus ponownie!

Monika Grzechnik

Beryl i Spółka


Szaman traktuje ten suplement jako pyszne smaczki. Zajadał codziennie rano po śniadanku jednego kęsa. W przypadku testowania suplementów trudno powiedzieć jak skuteczne są. Szczególnie jeżeli pies nie wykazuje żadnych problemów i podajemy je jedynie profilaktycznie. Szaman, jak to Szaman – chętnie spaceruje, czasami pobryka. W tej kwestii nic się nie zmieniło. Nie zapeszając – trzyma całkiem fajną formę jak na prawie trzynastolatka. Dobry skład suplementu mówi mi jednak, że APTUS APTO-FLEX CHEW jest skuteczny i warto go podawać.

Małgorzata Czekała

Sky Dog


Myślę, że kęsy od Aptus nie pozostały obojętne na organizm Edzia, zaczął się więcej ruszać a nawet zaczepiać do zabawy a to znak, że go nic nie boli a to dla mnie najważniejsze, więc mogę śmiało polecić aby każdy mógł sam sprawdzić .

Natalia Jasińska-Gbiorczyk

Shaggy Gang Chihuahua


Poznaj markę Aptus i kęski, które głosami opiekunów wygrały kategorię Rehabilitacja i Regeneracja w Plebiscycie Top For Dog!


Reklama
Podobne artykuły