Wieści

Chcesz rozpocząć przygodę z nosework?

Nosework to wspaniały sport dla każdego psa. Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę i rozwijać się w tym kierunku serdecznie polecamy szkolenie online: NOSEWORK z Piotrem Awenckim!

Zapisując się na kurs poznasz ten fascynujący sport i przygotujesz swojego psa do testów zapachowych Polskiej Ligi Nosework. Dowiesz się, jak przygotować do startów w klasie 0. Ale przede wszystkim zbudujesz niepowtarzalną relację ze swoim psem.

Poznasz mnóstwo ćwiczeń, które będziesz mógł wykonać w domu, które pozytywne wpłyną na Twojego psa. Nosework to solidna dawka stymulacji umysłowej, która pozwoli go solidnie zmęczyć w krótkim czasie. Opóźni procesy starzenia się u dorosłych psów, a u szczeniąt pozwoli prawidłowo się rozwijać psychicznie. Odpowiedni trening nauczy psa samodzielności, poprawi jego koncentrację, nauczy metodycznej pracy, sprawi, że będzie pewniejszy siebie. T

e zmiany wpłyną pozytywnie na jego zachowanie, a także poprawią Waszą relację Nosework jest, jakkolwiek to brzmi, wspólnym polowaniem przewodnika i psa na zapach. By osiągnąć sukces, zespół musi współpracować, a to buduje niepowtarzalną relację. Dodatkowo „polowanie” zaspokoi potrzeby związane z łańcuchem łowieckim. A to według badań najczęściej niezaspokajana potrzeba u psów domowych. Jak widzisz, treningi przynoszą wiele korzyści. Nie na darmo nosework jest najczęściej polecanym sportem przez behawiorystów!

Reklama
Podobne artykuły