Wieści

Carnilove organizuje wyjątkowe spotkanie dla miłośników zwierząt #Carniloving!

Sopot kolejnym gospodarzem Carnilovingu po wrocławskim sukcesie! Carniloving to cykl spotkań miłośników czworonogów, podczas którego można nawiązywać wartościowe znajomości i dowiedzieć się ciekawych informacji z zakresu tematyki zwierzęcej. Impreza wróciła już na mapy po przerwie spowodowanej pandemią – pierwsze wydarzenie odbyło się na południu Polski, we Wrocławiu i cieszyło się dużym zainteresowaniem!

Relację z wrocławskiej edycji można obejrzeć tutaj.

Tym razem udajemy się na północ Polski, aby wraz ze sztabem ekspertów z rozmaitych kynologicznych dziedzin poznać opiekunów i ich psy oraz spędzić wspólnie sobotni dzień.

Zapraszamy 13.08.2022r. (sobota) na Sopockie Błonia (ul. Bitwy pod Płowcami) w Sopocie. Spotkanie odbędzie się w godzinach: 11:00-16:00.

Zamiast codziennego spaceru po znanych ścieżkach, przyjdź na Carniloving!

Każdy kochający opiekun psa pragnie dla niego wszystkiego, co najlepsze. Chce poznawać różnego rodzaju aktywności, które może wspólnie uprawiać ze swoim psem, a także posłuchać ekspertów z rozmaitych dziedzin związanych z opieką nad zwierzętami. Tym razem odwiedzą nas: instruktorzy szkolenia, psiego fitnessu, aktywni zawodnicy startujący z psami, lekarz weterynarii, zoofizjoterapeta, Gdańska Sekcja Psów Ratowniczych oraz hodowca. Jeśli macie jakieś pytania, spiszcie je już teraz!

Z myślą o czworonogach stworzyliśmy miejsce, w którym będzie można nie tylko dowiedzieć się nieco więcej o dyscyplinach, takich jak rally-O lub nosework, przejść z pupilem psi tor przeszkód, posłuchać o podstawach prawidłowego żywienia, ale także poznać bliżej sąsiada z uroczym kundelkiem, którego na co dzień mijasz w parku.

Zwolnij na chwilę i daj się poznać!

Często bywa również tak, że spacer odbywa się w szybkim tempie i ogranicza do dobrze znanych okolic. Wielu opiekunów zapomina o tym, jak ważny jest to czas dla zwierzęcia, które oczekuje uwagi, wspólnej zabawy i tworzenia relacji. Na naszym spotkaniu dowiesz się, w jaki sposób możesz wzbogacić codzienność pupila i zadbać tym samym o jego dobre samopoczucie. Fanów czworonogów z pewnością nie brakuje, ale nie wszyscy w codziennym pędzie mają możliwość i czas na nawiązanie relacji. Nasze spotkanie z pewnością zgromadzi mnóstwo osób, które łączy wspólna cecha: miłość do psów! Znajdźmy się i wzajemnie poznajmy podczas Carnilovingu, na świeżym powietrzu!

ReklamaPodobne artykuły