Wieści

ICEPAW BY LEONIES – przysmaki z ryb i skorupiaków

Zdrowe przysmaki Icepaw z ryb i skorupiaków, bogate w witaminy, minerały i kwasy Omega-3. Powstają ze świeżych ryb poławianych w czystych wodach Islandii, przetwarzanych tuż po złowieniu.

  •  Przysmaki maja postać małych kawałeczków okrągłych lub trójkątnych,  idealnie sprawdzają się jako przysmaki treningowe
  •  Delikatny proces produkcji polegający na suszeniu w niskiej temperaturze (20 stopni) pozwala zachować  naturalne witaminy, minerały i kwasy Omega-3. 
  •  Regularne kontrole surowców, procesów produkcyjnych i produktów końcowych gwarantują wysoką jakość i bezpieczeństwo
  •  Opakowanie zaprojektowane specjalnie dla dzieci, aby pomóc uczyć ich od najmłodszych lat bycia odpowiedzialnym i świadomym opiekunem psa.

Skąd nazwa BY LEONIES?

Od imienia dziewczynki – zapalonej wielbicielki psów i sportowych psich zaprzęgów. Leonie  podobnie jak jej ojciec i założyciel ICEPAW, Michael Tetzner ma niezliczone nagrody i wyróżnienia w tej dyscyplinie. Leonie teraz jest nastolatką, ale swój pierwszy psi zaprzęg prowadziła jak miała trzy lata. Leonie trenuje do corocznego Pucharu Świata na Alasce, odkąd skończyła 4 lata. Jest już 5-krotną mistrzynią świata Juniorów w zaprzęgach i mistrzem Ameryki, zdobyła także niezliczone inne nagrody i wyróżnienia. Jej sukcesy są wyjątkowe w historii psich zaprzęgów. 

Leonie jest bardzo dumna z przysmaków dla psów sygnowanych jej imieniem. Używa ich, aby wynagrodzić swoje psy na co dzień, ale i podczas wspólnego treningu. Jak mówi: „Wszystkie psy mają bzika na punkcie tej pysznej mieszanki rybnej”.

Zobacz przepyszne przysmaki, kliknij TU…

Aromatyczne przysmaki, które możesz podawać zarówno Ty jak i Twoje dziecko ucząc się budować świadomą relację z psem!

Reklama
Podobne artykuły