KonkursyWieści

Brit Polska uruchamia kanał YT i organizuje konkurs

Inspiracja, wiedza i rozrywka dla miłośników zwierząt? Zajrzyj na Brit Polska na YouTube!

Warszawa, 17. maja 2021r. Brit, producent hipoalergicznej karmy dla psów i kotów, uruchamia swój kanał Youtube. Nie zabraknie na nim porad czy ciekawostek na temat behawiorystyki czy żywienia, pojawi się też mnóstwo inspiracji dla wszystkich fanów zwierzaków. Pierwszy odcinek został już opublikowany, a Brit przygotował z tej okazji niespodziankę.

Na początku tego roku Brit zorganizował konkurs #BritMovie, w którym prowadzone były poszukiwania prowadzących kanał YT. Fani mogli nadsyłać swoje zgłoszenia, w których przekonywali dlaczego to oni powinni zostać gospodarzami programu. Spośród wielu kandydatur najwięcej głosów zebrały filmy Marysi i Marty – to właśnie one pojawiły się na premierowym odcinku. Kolejne materiały już wkrótce.

Na kanale będziemy mogli znaleźć wiele porad dotyczących behawiorystyki, żywienia czy suplementacji. Nie zabraknie również wypowiedzi lekarzy weterynarii czy ekspertów szkolenia. Oczywiście, znajdziemy tam także wiele inspiracji na temat spędzania wolnego czasu z naszymi podopiecznymi czy ciekawostek na temat ras z całego świata.

Z okazji uruchomienia kanału Brit Polska zorganizował konkurs. Do wygrania jest zestawów 10 nagród dla pupili (karma, przysmaki, gadżety), a spośród laureatów wyłoniony zostanie zwycięzca, który będzie mógł dodatkowo wystąpić w jednym z odcinków.

Jak się zgłosić? Wystarczy przesłać w komentarzu pod tym postem zdjęcie swojego zwierzaka z krótkim opisem, o czym chcielibyście opowiedzieć podczas wystąpienia.

Konkurs trwa do 24 maja. Nagrody są naprawdę świetne, także – do dzieła!

Reklama
Podobne artykuły