Konkursy

Zwycięzca border collie kwietnia!

Wiemy, że na to czekaliście! Poznajcie zwycięzcę konkursu fotograficznego border collie miesiąca kwietnia 2022. Kto zwyciężył?

Co miesiąc, w ramach akcji border collie miesiąca wybieramy jedno spośród nadesłanych zdjęć i nagradzamy voucherem upominkowym do sklepu Pet&You. W kwietniu tytuł border collie miesiąca wędruje do…

Bubina – border collie miesiąca kwiecień 2022

Fot. Aleksandra Zalewska

Binka to mój wymarzony i wyczekany pies. Za kilka dni minie rok odkąd jesteśmy razem. Jest spełnieniem wszystkich marzeń. Powoli wkraczamy w świat psich sportów, dłubiemy sobie dogfrisbee i Binia świetnie się w tym odnajduje.

Gratulujemy zwycięzcy, a Was zapraszamy do kolejnych edycji konkursu.


Weź udział w edycji majowej!


Rozpoczęliśmy cykl artykułów Border (nie)doskonały, w którym zastanawiamy się nad najbardziej popularnymi mitami dotyczącymi rasy oraz szukamy sposobu by wspólna relacja była świadoma i komfortowa zarówno dla opiekuna jak i psa.

Chcemy poznać wasze bordery! Prześlijcie Nam zdjęcie waszego border collie i jeśli chcecie podzielcie się wspólną historią. Co miesiąc wybieramy border collie miesiąca a zwycięzca otrzymuje Voucher na zakupy do sklepu pet&you!

Reklama
Podobne artykuły