FrisbeeWieści

Wzmocnienie sportowego teamu marki Brit! Marta Haręża dołącza do ambasadorów!

Marta Haręża jest związana z psami od 2007 roku, kiedy rozpoczęła treningi dogfrisbee ze swoim pierwszym psem rasy border collie – Figą. Większość pasjonatów sportów kynologicznych zna Martę z pola startowego zawodów z latającymi psami i dyskami w rolach głównych, ale także z prowadzonych przez nią seminariów, warsztatów i treningów. Jako technik weterynarii, zoofizjoterapeuta oraz instruktor psiego fitnessu realizuje swoje marzenie, którym od dawna była kompleksowa opieka nad psami sportowymi.

Swoją wiedzą i doświadczeniem pod względem przygotowania fizycznego psa, poprzez jego ukierunkowanie na treningi sportowe, aż na opiece fizjoterapeutycznej kończąc, dzieli się w prowadzonej przez siebie szkółce o nazwie Hopsa, działającej w rejonie Wrocławia. Nie sposób odmówić Marcie wielokrotnych sukcesów, do których z całą pewnością można zaliczyć poniższe osiągnięcia:

  • 3 miejsce w Open Freestyle na Mistrzostwach Polski w Warszawie oraz kwalifikacja i możliwość reprezentowania Polski na finałach PIDC w USA w 2010r.
  • 3 miejsce w Open Freestyle we Wrocławiu oraz kwalifikacja na mistrzostwa świata USDDN w USA w 2014r.
  • 1 miejsce Open Freestyle we Wrocławiu kwalifikacja na mistrzostwa świata USDDN w USA w 2015r.
  • 2 miejsce UpDog Freestyle lvl 2 w Poznaniu 2017
  • 1 miejsce The Quadruped Dog Games Fall 2018
  • 2 Vice Mistrz Czech The Quadruped Woman 2020
  • Mistrz Polski Open Freestyle 2021 oraz kwalifikacja na mistrzostwa świata USDDN

W tym roku Marta rozpoczęła również współpracę z marką Brit, w ramach której z pewnością opowie nieco więcej na temat holistycznej opieki nad psem uprawiającym różne sporty kynologiczne, ze szczególnym uwzględnieniem dogfrisbee.

Więcej informacji na ten temat można wypatrywać na profilach Brit Polska: https://www.facebook.com/BritPolska

Reklama
Podobne artykuły