Wydarzenia

Webinar: Psia przyjemność jedzenia. Nagroda, posiłek czy obowiązek?

Co i jak lubią jeść psy? Czy psy czerpią przyjemność z jedzenia? O czym świadczy ciągły głód? Czy łakomstwo jest zapisane w genach? Skąd się biorą psie niejadki? Czy trzeba kontrolować zawartość psiej miski czy wystarczy zaufać pupilowi? Dlaczego opiekunowie karmią „z miłości” i co z tego wynika? – poznaj odpowiedzi na pytania podczas bezpłatnego webinaru ze specjalistami.

Magazyn Dog&Sport i portal Dogpress zapraszają na DARMOWY webinar. Bądź z nami 15.11.2022 o godz. 20.00 i poznaj odpowiedzi na najważniejsze pytania!

ZAPISY: https://dogpress.pl/webinar-psia-przyjemnosc-jedzenia/

Czy psy czerpią przyjemność z jedzenia? O czym świadczy ciągły głód? Czy łakomstwo jest zapisane w genach? Skąd się biorą psie niejadki? Czy trzeba kontrolować zawartość psiej miski czy wystarczy zaufać pupilowi? Dlaczego opiekunowie karmią „z miłości” i co z tego wynika? Psia otyłość i konsekwencje na te i wiele innych pytań uzyskacie odpowiedzi podczas naszego spotkania. Zapraszamy!

Psia przyjemność jedzenia

Bądź z nami 15.11.2022 o godz. 20.00 i poznaj odpowiedzi na najważniejsze pytania!

Prelegenci

Specjalista ds. żywienia zwierząt dr Jacek Wilczak oraz dyrektor COAPE Polska, behawiorysta zwierzęcy DipCABT (Coape) NOCN, psycholog Andrzej Kinteh-Kłosiński, odpowiedzą na najważniejsze pytania związane z zachowaniem i  żywieniem Twojego psa.

PREZENT: Wszyscy uczestnicy naszego darmowego webinaru otrzymają specjalny, dedykowany kod zniżkowy na książkę: https://ksiazkaozywieniupsa.pl

Reklama
Podobne artykuły