Wieści

Charytatywny kalendarz Fundacji tyMMMczasy „Mężczyźni trenują pomaganie”

Charytatywny kalendarz Fundacji tyMMMczasy pt.: „Mężczyźni trenują pomaganie” powstał dzięki zaangażowaniu PRO BONO wielu osób. Najwięcej pracy włożył fotograf Patryk Sandach, której efekt możecie Państwo podziwiać przez najbliższe 12 miesięcy.

Młodzi, przystojni i empatyczni bohaterowie to (w kolejności zdjęć):
1. Kamil Parol (@kamilparolfitness)
2. Konrad Gnoza (@pro_gnoza)
3. Emilian Gankowski (@emilian_gankowski)
4. Mariusz Lewandowski (champion_lewandowski_fitness)
5. Bartłomiej Kurowski (@kurowski_bartlomiej)
6. Khalil Griffin (@khalil_griffin_)
7. Jan Strupiechowski (@jndwrdstr)
8. Kuba Baranowski (@jacobbbrahh)
9. Igor Lewczuk (@igorlewczuk1985)
10. Łukasz Opolski (@wf_man)
11. Kacper Jaworski (@pt_jaworski)
12. Paweł Lis (@pavekfox)

Celowo nie pokazujemy tutaj wizerunków wszystkich modeli – ale gwarantujemy, że każdy z nich jest inny i pozuje z innym zwierzakiem. Niech to będzie pewnego rodzaju niespodzianka dla nabywcy…

Dzięki naszym sponsorom – firmom: Easy Wrap oraz Krajowy Projekt Energetyczny kalendarz został wydrukowany bez angażowania środków Fundacji tyMMMczasy. W ten sposób całkowity zysk ze sprzedaży kalendarza-cegiełki będzie wykorzystany na cele statutowe Fundacji. Dziękujemy za zakup cegiełki. Życzymy najlepszego 2024 Roku! Zapraszamy na pozostałe aukcje, gdzie znajdą Państwo inne rodzaje naszych charytatywnych kalendarzy!

Fundacja tyMMMczasy istnieje od stycznia 2019 roku. Swoją pomoc oferuje psom i kotom. Działa w oparciu o domy tyMMMczasowe, tzn. że podopieczni Fundacji w domowych warunkach w „rodzinach zastępczych” czekają na dom stały – taki na całe życie. Fundacja zapewnia narzędzia do opieki oraz profilaktykę weterynaryjną, a następnie ogłasza zwierzęta i oddaje do adopcji.

Reklama
Podobne artykuły